Ze stormu Mořské řasy s kurkumou 1300 mg 40 kapslí

Mořské řasy s kurkumou – je směs divoce rostoucího irského mořského mechu, chaluhy bublinaté, kořene lopuchu a 95% extraktu z kurkumy ve veganských kapslích.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: 264
499 Kč 445,54 Kč bez DPH

Mořské řasy s kurkumou v kapslích 1300 mg 40 kapslí 

 

MAXIMÁLNÍ VÝHODY V JEDNOM DOPLŇKU

Mořské řasy s kurkumou – je směs divoce rostoucího irského mořského mechu, chaluhy bublinaté, kořene lopuchu a 95% extraktu z kurkumy ve veganských kapslích.

Je to perfektní komplexní řešení pro každého, kdo chce ZÍSKAT MAXIMÁLNÍ VÝHODY z jednoho doplňku.

Na rozdíl od jiných kapslí z irského mořského mechu a měchýře, tento obsahuje 95% vysoce účinný extrakt kurkuminu (95% kurkuminoidů) – účinnější bylinný extrakt a vstřebávání se zvýšenou biologickou dostupností.

 

Skvělá kombinace 4 ingrediencí, které mohou nabídnout maximum. Klíčové výhody: Irský mech podpora štítné žlázy a imunity, podpora zdraví trávení a metabolismu, detox. Chaluha bublinatá pomáhá odvrátit stárnutí, zvyšuje energii a podporuje imunitu. Kořen lopuchu udržuje zdraví kloubů, zvyšuje výživu pokožky a odstraňuje toxiny. 95% kurkuminový extrakt je jednou z nejsilnějších protizánětlivých a antioxidačních složek.
Jedinečné a profesionálně formulované: jediný doplněk, který kombinuje jedinečné vlastnosti tobolek z Irského mechu, kořene lopuchu , chaluhy bublinaté a kurkumy. Tato super buněčná potravinová směs je formulována s vysoce účinnými rychle působícími složkami (např. 95% organický extrakt z kurkumy kurkuminu ), které zvyšují vstřebávání a biologickou dostupnost.
Směs s vysokou účinností: jedna kapsle obsahuje 102 minerálů, které lidské tělo potřebuje, spolu s důležitými vitamíny A, B, C, D, E, K, pektinem, jódem, selenem, bílkovinami, betakarotenem a antioxidanty. Je to perfektní all-in-one řešení pro každého, kdo chce získat maximální výhody z jednoho doplňku.
All Natural, And Vegan Friendly: obsahuje organický divoce vyrobený irský mořský mech (800 mg), prášek z měchýře (200 mg), kořen lopuchu (200 mg), vysoce účinné 95% kurkuminoidy (100 mg). Lahvička obsahuje: 40kapslí. Je bez lepku a sóji, bez GMO .Používáme pouze čisté a surové suroviny.

Vnitřní jas Organické kapsle Irish Sea Moss Max absorpce + 95 % Kurkuma Kurkumin s měchýřem a kořenem lopuchu (1300 mg), Vegan Keto Raw Non-GMO buněčná strava, pilulky na podporu imunity a štítné žlázy

Kurkumin je získáván z kurkumy (Turmeric) a mezi jeho hlavní účinky patří podpora zdraví kloubů a jejich mobility. Má také antioxidační účinky, čímž podporuje zdraví nejen kardiovaskulárního systém, ale podle nových výzkumů také nervové soustavy a trávicího traktu

Kurkumin podporuje normální stav kloubů, kostí a pokožky
Kurkumin podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému
Kurkumin působí jako antioxidant
Kurkumin podporuje imunitní a dýchací systém
Kurkumin podporuje normální trávení
Kurkumin pomáhá podporovat normální funkci jater
Kurkumin se používá ke stimulaci chuti k jídlu
Kurkumin podporuje normální činnost nervové soustavy

 

Irský mech– Chondrus crispus je hodnotnou superpotravinou sám o sobě. Některé vědecké studie uvádějí, že je Irský mech rostlinnou alternativou k živočišnému kolagenu a je tak přírodním
regenerátorem pro klouby (nejen u lidí, ale i u zvířat). Irský mech obsahuje 92 ze 102 minerálů, vitaminy A, B, C, D, E a K a je zvláště bohatý na vápník a jod.
Chaluha bublinatá– mořská řasa Fucus vesiculosus je významným přírodním zdrojem vápníku, jódu a dalších nezbytných minerálů, obsahuje také brom, draslík či hořčík. Přispívá k normálnímu trávení a kontrole tělesné hmotnosti. Ovlivňuje hormonální systém, normální činnost štítné žlázy, produkci hormonů a energetický metabolismus. Podporuje normální funkce střevního traktu. Dodává pocit sytosti.
Articum lappa– kořen lopuchu většího obsahuje třísloviny, hořčiny, aminokyseliny, minerální soli,
polysacharid inulin-látku, která je potravou pro bakterie Lactobacillus biffidus jež chrání před napadením bakteriemi způsobující infekce a průjmy.
Tradičně se kořen lopuchu osvědčil jako doplňková léčba plísňových a bakteriálních onemocnění, např. kožní infekce, zánět močových cest nebo kapavka. Při pravidelném užívání působí jako omlazující, posilující prostředek a může pomoci od lymfatického přetížení a otoků. Podporuje růst vlasů a snižuje krevní tlak.
Celkově posiluje organismus, čehož lze využít v pediatrii a při rekonvalescenci po operacích a těžkých
chorobách. Je účinný při obtížích s akné, ekzémy. Podporuje činnost ledvin, odstraňování zplodin z těla a vylučování moči. Je účinný při zánětech močového měchýře.
Celkově detoxikuje organismus, stimuluje činnost jater a žlučníku, podporuje látkovou výměnu a reguluje hladinu cukru v krvi. Je potopudný i močopudný.
(Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke
schválení: Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita. Normální stav pokožky. Normální
trávení. Vylučování vody z organizmu. Normální stav kloubů a chrupavek. Normální hladina glukózy
v krvi. Pročištění krve.)

 

Mořské řasy s kurkumou 1300mg v každé kapsli. 40 kapslí.

Dávkování: 1 kapsle denně zapít vodou

Obsah v jedné tobolce: Irský mech (Chondrus crispus) 800 mg* , Chaluha bublinatá ( Fucus vesiculosus) 200mg*, Lopuch větší (Articum Lappa) 200mg*, Kurkuma 100mg* (*DRHP=% denní referenční hodnota příjmu v jedné tobolce, *DRHP není stanovena)

Obal kapsle z rostlinné celulózy

Země původu: Atlantické pobřeží Evropy a Severní Ameriky/ pěstováno mimo EU

Není náhradou pestré stravy, nejedná se o lék.

Distributor: Ze stromu s.r.o.

Kapsle balíme do BIO plastových obalů vyrobených z cukrové třtiny od společnosti EKOPA.CZ

Naše obaly nekončí na smetišti! Dejte je dětem a vytvářejte úžasné tvary.

Jsou bezpečné, šetří přírodu a rozvíjí kreativitu.

 

Jak to funguje:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: