Ze stromu Mořští medvídci z Irského mechu 60 medvídků

Mořští medvídci jsou vyrobeny z divoce rostoucích mořských řas. Naši medvídci obsahují 800mg Irského mechu, 500 mg Chaluhy bublinaté a 125mg Lopuchu většího na jednu dávku, které pomáhají dodat 102 vitamínů a minerálů.

Můžeme doručit do:
29.2.2024
Skladem
Kód: 110
799 Kč 713,39 Kč bez DPH

Mořští medvídci z Irského mechu 60 medvídků

Mořští medvídci jsou vyrobeny z divoce rostoucích mořských řas. Naši medvídci obsahují 800mg Irského mechu, 500 mg Chaluhy bublinaté a 125mg Lopuchu většího na jednu dávku, které pomáhají dodat 102 vitamínů a minerálů.

Novinka na trhu v České republice!

 

NEJÚČINNĚJŠÍ ZPŮSOB A KLÍČOVÉ VÝHODY - Irish Moss je mořská řasa (chondrus crispus) v kombinaci s měchýřem (Fucus Vesiculosus) a kořenem lopuchu (Arctium Lappa) je prášková bylinná směs Super Food pro buňky. Tyto 3 složky přirozeně obsahují živiny a minerály včetně jódu, vápníku, draslíku, síry, zinku, železa, oxidu křemičitého, fosforu, niacinu, riboflavinu, folátu, manganu, cholinu a mědi.

Irský mech – Chondrus crispus je hodnotnou superpotravinou sám o sobě. Některé vědecké studie uvádějí, že je Irský mech rostlinnou alternativou k živočišnému kolagenu a je tak přírodním
regenerátorem pro klouby (nejen u lidí, ale i u zvířat). Irský mech obsahuje 92 ze 102 minerálů, vitaminy A, B, C, D, E a K a je zvláště bohatý na vápník a jod.

Chaluha bublinatá – mořská řasa Fucus vesiculosus je významným přírodním zdrojem vápníku, jódu a dalších nezbytných minerálů, obsahuje také brom, draslík či hořčík. Přispívá k normálnímu trávení a kontrole tělesné hmotnosti. Ovlivňuje hormonální systém, normální činnost štítné žlázy, produkci hormonů a energetický metabolismus. Podporuje normální funkce střevního traktu. Dodává pocit sytosti.

Articum lappa – kořen lopuchu většího obsahuje třísloviny, hořčiny, aminokyseliny, minerální soli,
polysacharid inulin-látku, která je potravou pro bakterie Lactobacillus biffidus jež chrání před napadením bakteriemi způsobující infekce a průjmy.
Tradičně se kořen lopuchu osvědčil jako doplňková léčba plísňových a bakteriálních onemocnění, např. kožní infekce, zánět močových cest nebo kapavka. Při pravidelném užívání působí jako omlazující, posilující prostředek a může pomoci od lymfatického přetížení a otoků. Podporuje růst vlasů a snižuje krevní tlak.
Celkově posiluje organismus, čehož lze využít v pediatrii a při rekonvalescenci po operacích a těžkých
chorobách. Je účinný při obtížích s akné, ekzémy. Podporuje činnost ledvin, odstraňování zplodin z těla a vylučování moči. Je účinný při zánětech močového měchýře.
Celkově detoxikuje organismus, stimuluje činnost jater a žlučníku, podporuje látkovou výměnu a reguluje hladinu cukru v krvi. Je potopudný i močopudný.

(Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke
schválení: Normální funkce horních cest dýchacích/ Imunita. Normální stav pokožky. Normální
trávení. Vylučování vody z organizmu. Normální stav kloubů a chrupavek. Normální hladina glukózy
v krvi. Pročištění krve.)

V Irském mechu naleznete mnoho důležitých látek:

Minerály: vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, zinek, měď, mangan, selen, jód
Vitaminy: vitamin C, Thiamin, Riboflavin, Niacin, Kyselina pantothenová, Vitamin B-6, Folát, Cholin, Vitamin A (RAE), Beta Karoten, Vitamin A (IU), Vitamin E, Vitamin K

Aminokyseliny: tryptofan, threonin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, cystin, fenylalanin, tyrosin, valin,
arginin, histidin, alanin, kyselina asparagová, kyselina glutamová, prolin, serin

Fytochemikálie: karagenan, brom, jód, polysacharidy

V 19. století byl v Irsku jedním z hlavních zdrojů výživy a potravy obyvatel a má zde i velkou tradici v lidovém léčitelství. V dnešní době si získává popularitu nejen v oblasti zdravé výživy ale i jako výborný zdroj živin.
Čerstvý Irský mech je hodnotnou superpotravinou sám o sobě. Některé vědecké studie uvádějí, že je Irský mech rostlinnou alternativou k živočišnému kolagenu a je tak přírodním regenerátorem pro klouby (nejen u lidí, ale i u zvířat).

Díky svému nutričnímu obsahu je také vhodný pro dietu Dr. Sebi a Alkaline Diet.

Vyrobeno v USA.

Balení obsahuje 60 medvídků. Dávkování 1 medvídek denně zapít vodou.

Jeden medvídek obsahuje:   Irský mech 800mg*

                                                 Chaluha bublinatá 500 mg*

                                                 Lopuch větší 125mg*

Ostatní: voda, sladový sirup, špenátový prášek,organická ovocná extrakce (jablečný džus), kyselina citrónová, citrát sodný, rostlinný olej

(*DRHP=% denní referenční hodnota příjmu v jednom medvídku, *DRHP není stanovena)

Země původu: USA/ pěstováno mimo EU

Skladujte na suchém místě do 30 C, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Nejedná se o lék. Doplněk stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti.

Distributor: Ze stromu s.r.o., Piletická 486, Hradec Králové, 50341

 

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 23.8.2023
Dobrý gumák akorát je zelenej já teda nejsem rasista ale nemám rád zelenou pleť.
5
MP Avatar autora | 25.3.2023
Produkt je velmi chutný, myslím, že má dobrý vliv na štítnou žlázu, cítím se dobře
5
EW Avatar autora | 30.4.2022
Vše ok, kupuji pravidelně na eshopu