Ze stromu Čerstvé BIO Datle Medjool large choiceJUMBO 500g

Nová sklizeň právě dorazila na náš sklad. BIO Datle Medjool large choice jsou jedním z našich klenotů.  Jsou velké, masité a přirozeně sladké. Pokud by příroda měla svůj vlastní obchod se sladkostmi, tak datle Medjool, by byli hlavním produktem.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: 71
280 Kč –5 % 265 Kč 236,61 Kč bez DPH
Kategorie: Datle a fíky BIO
vyrp11 98ZeStomu 10
280 Kč –5 %

Čerstvé Datle Medjool  large choice jumbo BIO,RAW 500g

Datle Medjool large choice jsou jedním z našich klenotů. Naše datle Medjool prémiové třídy posouvají požitek ze svačiny, jsou obzvláště velké a šťavnaté.  Objednejte si svou porci sladkého ovoce..  Označení Premium zaručuje nejvyšší kvalitu. 

Datle Medjool jsme osobně vyzkoušeli. Náš nový favorit: datle Medjool Large Choice  z ekologického zemědělství. V čem se liší? Má obsah volné slupky pouhých 15 %. Procento "volné slupky" udává, jak dobře je cenná slupka datlí zachována. Čím nižší procento, tím lépe. Pro nás však nejsou důležité pouze vnější hodnoty. Chuť sušeného ovoce se dá popsat dvěma slovy: extra šťavnaté! Datle Medjool Large Choice  přesvědčí svou mimořádně jemnou, měkkou a šťavnatou dužinou. 

 Jsou 100% přírodní, bez chemického ošetření a konzervace. Nesířené, neslazené.

Datle Medjool jsou plné vitamínů, minerálů a vlákniny. Mezi nejvýznamnější patří draslík, železo,  hořčík, vápník, vitamíny skupiny B, vitamín C.

Konzumace několika datlí Medjool nebo jejich zařazení do svačiny, zaručuje příval energie.  Jsou plné přírodních cukrů, které jsou pro naše tělo lehce stravitelné a rychle je přemění na energii.

Skvěle se hodí nejen do raw kuchyně, ať už jako sladilo nebo pojidlo do raw desertů, palačinek, smoothie, kaší.

Země původu: Izrael

Složení: 100% datle Medjool bio

Distributor: Ze stromu s.r.o.                                     

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 25.1.2023
Dobrý den děkuji za mě výborné už si na nich pochutnávám pro mě je to zdravá věc...nejím sladké a toto mi vyrovnává hladinu cukru v těle určitě brzy objednám pěkný den M.
5
TV Avatar autora | 5.1.2023
Velké a velmi chutné .