Žaludková harmonie 500ml - žaludeční zákvas

Tato jedinečná směs ingrediencí byla vyvíjena a zdokonalována po mnoho generací a byla používána mnoha kulturami k léčbě žaludečních onemocnění. Byl to však ukrajinský profesor, průkopník v oblasti přírodní medicíny, kdo tento recept vyvinul a představil vědeckému světu. Jeho výzkumy a experimenty mu umožnily prokázat účinnost této směsi.

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Skladem
Kód: 1772
549 Kč 490,18 Kč bez DPH

Žaludková harmonie 500ml

Pečujte o své tělo. Tohle je jediné místo, kde musíš žít."

ŽALUDOK HARMONIE je přírodní přípravek, který může pomoci k celkovému posílení těla, dodá mu energii a sílu.

Jeho vlastnosti související se zlepšením trávicích funkcí a funkcí celého těla oceňují naturopaté z celého Polska i zákazníci, kteří náš originální přípravek dosud používali.

Šípek (Rosa canina): Rostlina známá množstvím živin, které mají příznivý vliv na zdraví těla.

Koriandr (Coriandrum sativum): Bylina používaná v přírodní medicíně, která podporuje správné fungování trávicího systému.

Křídlatka (Rumex acetosa): Rostlina, která podporuje přirozené procesy v těle, pomáhá čistit a harmonizovat vnitřní stav.

Majoránka (Origanum majorana): Rostlina, jejíž vlastnosti mohou být užitečné pro udržení tělesného zdraví a zmírnění pocitu plnosti.

 

Složení: macerát (vodní extrakt) z ovoce: vousatka zlatá (Solidago virgaurea), křídlatka japonská (Reynoutria japonica), šípek (Rosa canina), extrakt z hroznů (Vitis vinifera) DER 5:1, muškátový oříšek (Myristica fragrans), fenykl (Apium) graveolens), majoránka (Majorana hortensis), koriandr (Coriandrum sativum) Regulátory kyselosti: kyselina sírová, kyselina chlorovodíková, kyselina jantarová, kyselina octová (vinný ocet)

 

Upozornění: Skladujte v uzavřené nádobě na tmavém místě, při pokojové teplotě, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy.

 

 

 

Dávkování:

Doporučená porce přípravku ke konzumaci během dne: Doporučená denní porce: 15 ml (3 čajové lžičky).

Jak používat: 1 čajovou lžičku rozpusťte v 50 ml vody

Používejte 3x denně během jídla nebo po jídle.

Lze použít i při zažívacích potížích – 15ml najednou

 

Složení našeho produktu je založeno na pečlivě vybraných surovinách, jejichž receptura má kořeny v tradičních metodách léčby žaludečních potíží, známých na východě po staletí.

Žaludková harmonie" spojuje lidové znalosti s moderními výrobními postupy. Tato léty ceněná receptura byla přizpůsobena moderním standardům a potřebám při zachování svých tradičních kořenů a účinnosti.

Díky tomu je náš produkt syntézou dědictví tradice s inovativním vědeckým výzkumem, který nabízí přirozenou podporu zdraví žaludku, předávanou po staletí až dodnes.

 

Výrobce: Hurtowia Natura go

Julisusza Ostrewy 2

Kalisz 62 - 800 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PM Avatar autora | 30.4.2024
hodně mi pomohl. radím
5
V Avatar autora | 24.3.2024
Pred niekoľkými rokmi mi diagnostikovali črevné kŕče, ktoré mi spôsobili veľa nepríjemností, a navyše z tvrdej práce bola nesprávna a predčasná výživa, v dôsledku čoho sa objavili ďalšie problémy so žalúdkom. Priateľ lekárnik mi poradil, aby som si kúpil balzam Bolotova. Teraz môžem povedať, že je to slušný liek, naozaj účinný. Užívali sme všetko podľa anotácie 4-krát denne a po niekoľkých mesiacoch sa trávenie normalizovalo, kŕče prestali trápiť. Teraz si balzam stále kupujem a užívam na prevenciu a imunitu.
5
PS Avatar autora | 19.3.2024
Jsem spokojený!