Fialový Irský mech čerstvý RAW (nesušený) 250g

Naše vzácná fialová mořská řasa – doplněk stravy je pečlivě sklízen, aby si zachoval své barevné výhody a má mnohem silnější oceánskou vůni a chuť než zlatý irský mech. Díky procesu sklizně se mořská voda nesplachuje, takže na povrchu může zůstat lehký povlak zaschlé mořské soli.

Divoce rostoucí Irský mech je mořská řasa, ručně sbíraná a její trvanlivost je dána mořskou solí, která na ni přirozeně ulpívá po vylovení z moře.

Každou dodávku Irského mechu testujeme v nezávislých laboratořích v České republice na těžké kovy, abychom zaručili maximální kvalitu .

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 113
439 Kč 391,96 Kč bez DPH

Irský mech fialový čerstvý  RAW (nesušený) - doplněk stravy

ŘASY MAJÍ POTENCIÁL OBNOVITELNÉHO ZDROJE: Zařaďte je do svého jídelníčku a podpořte obnovitelný zdroj výživy

 • Jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy
 • Jod přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Jod přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím

 

Zestromu.cz ručí za kvalitu:

 • Garantujeme mořský původ, ruční sběr a kvalitu našeho Irského mechu
 • Každou dodávku Irského mechu testujeme v nezávislých laboratořích v České republice na těžké kovy. 
 • Podporujeme trvale udržitelný způsob pěstování. Nová sklizeň pro rok 2024 byla ručně sklízena domorodci, kteří uctívají přírodu a zachovávají starodávné techniky sběru.

 • Náš irský mech pochází z čistého životního prostředí. Ověřujeme původ a provádíme laboratorní rozbory ke každé sklizni.

 • Naše provozovna i sklady jsou vybaveny zařízeními Somavedic, který funguje na principu řízeného uvolňování energie sestavy drahých kovů a broušených krystalů, které jsou buzeny nízkonapěťovým elektromagnetickým polem. Důsledkem čehož je vyzařování záporných iontů do prostoru. K  Vám se tak dostane skutečně kvalitní produkt.

 • Nabízíme největší výběr kvalitního irského mechu .Mořským řasám rozumíme.Věnujeme se jim více než 10 let.

 • Příznivá cena! Našim přáním je zpřístupnit irský mech široké veřejnosti.

 • vše balíme ručně

100% RAW jedinečný produkt

Šetrné pěstování irského mechu v moři je klíčovým faktorem pro zajištění kvality, čerstvosti a čistoty tohoto cenného mořského produktu.

 • Kvalita mořské řasy: Čisté vody Indonésie jsou základem pro vytvoření kvalitního produktu. Řasa roste v mořském prostředí, což jí umožňuje absorbovat minerály a živiny z okolí, což přispívá k její výživové hodnotě.
 • Čerstvost: Irský mech se pěstuje a sbírá v moři za šetrného zpracování. Tím se zajišťuje uchování jeho čerstvosti a zachování všech prospěšných látek.
 • Šetrné pěstování: Šetrné pěstování irského mechu zahrnuje použití ekologicky udržitelných praktik, které minimalizují negativní dopad na mořské prostředí. To zahrnuje dodržování přírodního růstu řasy, aby se minimalizovalo poškození mořských ekosystémů, a také ruční sklizeň, aby se zachovalo přirozené množství řasy v celém eko systému.
 • Čisté vody Indonésie: Vody Indonésie jsou známé svou čistotou a bohatstvím mořského života. Pěstování irského mechu v těchto vodách zajišťuje, že řasa roste ve zdravém a neporušeném prostředí, což má pozitivní vliv na její kvalitu a čistotu. 

Často kladené otázky 

K čemu je dobrý Irský mech?

Irský mořský mech s mořskou solí na povrchu je přírodním zdrojem jódu. Jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy. Jod přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Jod přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím. Použitím irského mořského mechu jako kuchyňského pomocníka snadno obohatíte svůj jídelníček. Upozorňujeme, že v České republice nelze z právních důvodů propagovat zdravotní účinky potravin (včetně doplňků výživy). Požádejte o radu svého lékaře nebo alternativního praktického lékaře nebo si opatřete odbornou literaturu.

 

Odkud získáváte Irský mech?

Náš divoce rostoucí irský mech se dováží z čistých vod Indonésie, kde ho ručně sbírají domorodci dle tradičních historických postupů. Prodáváme pouze nejnovější sklizeň.

 

 

Jak uchovávat gel z mořského mechu?

Vaše nádoba na gel z mořského mechu by měla být uchovávána v chladu. 

 

Je váš mořský mech vypěstován v divočině nebo na farmě?

Náš mořský mech je 100% divoce rostoucí a není pěstován uměle.

 

Jak se konzumuje Irský mech?

Gel z mořského mechu můžete smíchat s jakýmkoli nápojem nebo jídlem, protože je bez chuti. Většina našich zákazníků miluje smíchání gelu s ranní kávou nebo smoothies. Kapsle můžete zapít trochou vody.

 

Který Irský mech je pro mě vhodný?

Zlatý Irský mech:

- Ideální pro první uživatele a pro ty, kteří jsou citliví na vůně a chutě.

- Nejsnadněji se přidává do kávy/čaje, ovesné kaše, polévek nebo se užívá přímo ze lžičky.

- Bez chuti a zápachu jako gel.

- Snadno se smíchá s ovocem nebo bezinkovým sirupem a vytvoří lahodný gel.

  

Fialový Irský mech:

- Ideální pro zkušené uživatele mořského mechu, kteří se chtějí vydat do hlubších vod. Také pro ty, kteří mají vyzrálejší chuťové buňky.

- Snadno se přidává do koktejlů, protože jeho chuť bude zamaskována přidanými příchutěmi.

- Jemná chuť a znatelná vůně.

- Lze kombinovat s ovocem nebo bezinkovým sirupem, aby se zamaskovala jeho jemná chuť.

 

Příprava gelu z Irského mechu:

 

Irský mech propláchneme pod tekoucí vodou, poté namočíme na 30minut až na 12 hodin do teplé vody a opět propláchneme pod tekoucí vodou.

1) Takto připravenou řasu můžeme konzumovat přímo nebo přidat do mixéru ke smoothie, koktejlům a dalším nápojům.

2) Z Irského mechu také můžeme udělat rostlinnou alternativu k živočišné želatině: řasu dobře propláchneme a poté necháme 30 minut až několik hodin namočenou v teplé vodě. Poté znovu důkladně propláchneme. Dále vložte Irský mech do mixéru, přidejte trochu vody a rozmixujte na hladkou pastu. Pokud je pasta příliš tuhá přidejte trochu vody dle potřeby. Takto je řasa připravena k přímé konzumaci. Přidejte k zeleninovým aspikům, dezertům, jogurtům,chlebům, krekrům, kaším a jiným pokrmům

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy." Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti. Při citlivosti na jód, konzultujte užití se svým lékařem.

 

Doporučené dávkování:  10 g denně/ pro dospělé.

 

 Můžete užít i jako pleťovou masku: jedinečná maska z Irského mechu, která dokonale vypne, prokrví a vyživí vaší pleť. Naneste menší množství předem připravené želatiny z mechu na čistou a lehce navlhčenou pleť. Pokud máte pleť hodně unavenou, doporučujeme pár kapek citrónové šťávy smíchat s želatinou. Nechte chvíli působit a poté pleť omyjte.

 

Obsah aktivních látek :           na denní dávku (10g)      RHP%*

   Jód                                                      43mg                        28,7

 

*Referenční hodnota příjmu

 

 

Země původu: Indonésie / pěstováno mimo EU

 

 

 

Složení: 95,6 Irský mech, 4,4% mořská sůl přirozeně konzervovaný mořskou solí, která na něm zůstává po vylovení z moře

Distributor: Ze stromu s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: