Fialový Irský mech čerstvý RAW (nesušený) 100g

Vstupte do světa prastarých tajemství oceánu s naším ručně sbíraným mořským mechem. Naše nová sklizeň vám přináší čistou sílu moře a přírody, která se stane Vaším balzámem. 

Každou dodávku Irského mechu testujeme v nezávislých laboratořích v České republice na těžké kovy. 

Divoce rostoucí Irský mech je mořská řasa, která je nesušená, čerstvá, ručně sbíraná a její trvanlivost je dána mořskou solí, která na ni přirozeně ulpívá po vylovení z moře.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: 261
199 Kč 177,68 Kč bez DPH

Irský mech čerstvý  RAW (nesušený) 

Irský mech je přírodním darem z oceánu, nazývaný jako „ elixír“.

Tento jedinečný produkt obsahuje 92 důležitých minerálů a 15 esenciálních látek, které jsou významné.

„Každou nemoc, každou chorobu a každý neduh můžete vysvětlit nedostatkem minerálů.“
- americký vědec a držitel Nobelovy ceny

Zestromu.cz ručí za kvalitu:

 • Garantujeme původ a čerstvost našeho Irského mechu.
 • Každou dodávku Irského mechu testujeme v nezávislých laboratořích v České republice na těžké kovy. 
 • Nová sklizeň byla ručně sklízena domorodci, kteří uctívají přírodu a zachovávají starodávné techniky sběru.
 • Naše provozovna i sklady jsou vybaveny nejlepšími zařízeními, které 24/7 nepřetržitě harmonizují a čistí prostor od 3G, 4G, 5G, EMF (elektromagnetické pole), geobiologických zlomů a volných radikálů 
 • Kvalitní šetrně pěstované mořské řasy divoce rostoucí v čistých vodách Indonésie.
 • Největší výběr na trhu, mořským řasám se věnujeme již 10 let
 • Příznivá cena, aby se si jej mohlo dovolit co nejvíce zákazníků a využívat jeho celistvé účinky
 • vše balíme ručně

100% RAW jedinečný produkt

Šetrné pěstování irského mechu v moři je klíčovým faktorem pro zajištění kvality, čerstvosti a čistoty tohoto cenného mořského produktu.

 • Kvalita mořské řasy: Čisté vody Indonésie jsou základem pro vytvoření kvalitního produktu. Řasa roste v mořském prostředí, což jí umožňuje absorbovat minerály a živiny z okolí, což přispívá k její výživové hodnotě.
 • Čerstvost: Irský mech se pěstuje a sbírá v moři za šetrného zpracování. Tím se zajišťuje uchování jeho čerstvosti a zachování všech prospěšných látek.
 • Šetrné pěstování: Šetrné pěstování irského mechu zahrnuje použití ekologicky udržitelných praktik, které minimalizují negativní dopad na mořské prostředí. To zahrnuje dodržování přírodního růstu řasy, aby se minimalizovalo poškození mořských ekosystémů, a také ruční sklizeň, aby se zachovalo přirozené množství řasy v celém eko systému.
 • Čisté vody Indonésie: Vody Indonésie jsou známé svou čistotou a bohatstvím mořského života. Pěstování irského mechu v těchto vodách zajišťuje, že řasa roste ve zdravém a neporušeném prostředí, což má pozitivní vliv na její kvalitu a čistotu. 

Jak si snadno vyrobit gel z mořského mechu?

Ve třech jednoduchých krocích jste schopni si doma vyrobit vlastní superpotravinu.

 1. Namočte přes noc do vody.
 2. Propláchněte v čerstvé vodě.
 3. Nalijte do misky a poté uchovávejte v lednici. Můžete ho ale také jíst přímo.

Doporučené užívání: užívejte 2-4 lžičky želatinové pasty denně, můžete přidat do vody, smothie, nebo sníst jen tak.

Můžete užít i jako pleťovou masku: jedinečná maska z Irského mechu, která dokonale vypne, prokrví a vyživí vaši pleť. Naneste menší množství předem připravené želatiny z mechu na čistou a lehce navlhčenou pleť. Pokud máte pleť hodně unavenou, doporučujeme pár kapek citrónové šťávy smíchat s želatinou. Nechte chvíli působit a poté pleť omyjte.

Často kladené otázky 

K čemu je dobrý Irský mech?

Irský mech je druh řasy, která podporuje zdravé hubnutí, pomáhá vám budovat svalovou hmotu, rozproudit energii a metabolismus a také posílit váš imunitní systém. Irský mech je navíc nutričně velmi bohatý a obsahuje 15 z 18 esenciálních, tedy pro tělo nezbytných, látek. Je bohatý na vápník, síru, jód, draslík, dále na vitaminy A, D, E, F a K.

 

Odkud získáváte Irský mech?

Náš divoce rostoucí irský mech se dováží z čistých vod Indonésie, kde ho ručně sbírají domorodci dle tradičních historických postupů. Prodáváme pouze nejnovější sklizeň.

 

Jaká je trvanlivost gelu/kapsle/surového mořského mechu z mořského mechu?

Gel z mořského mechu vydrží 3-4 týdny po dodání, vždy musí být v lednici. Sušený surový mořský mech vydrží v normálním chladném a suchém skladování až 2 roky. Kapsle vydrží asi 2 roky, přesné datum spotřeby je uvedeno na obalu.

 

Jak uchovávat gel z mořského mechu?

Vaše nádoba na gel z mořského mechu by měla být uchovávána v chladu. 

 

Je váš mořský mech vypěstován v divočině nebo na farmě?

Náš mořský mech je 100% divoce rostoucí a není pěstován uměle.

 

Jak se konzumuje Irský mech?

Gel z mořského mechu můžete smíchat s jakýmkoli nápojem nebo jídlem, protože je bez chuti. Většina našich zákazníků miluje smíchání gelu s ranní kávou nebo smoothies. Kapsle můžete zapít trochou vody.

 

Který Irský mech je pro mě vhodný?

Zlatý Irský mech:

- Ideální pro první uživatele a pro ty, kteří jsou citliví na vůně a chutě.

- Nejsnadněji se přidává do kávy/čaje, ovesné kaše, polévek nebo se užívá přímo ze lžičky.

- Bez chuti a zápachu jako gel.

- Snadno se smíchá s ovocem nebo bezinkovým sirupem a vytvoří lahodný gel.

- Obsahuje 92 základních minerálů, které naše tělo potřebuje k optimálnímu zdraví a energii.

  

Fialový Irský mech:

- Ideální pro zkušené uživatele mořského mechu, kteří se chtějí vydat do hlubších vod. Také pro ty, kteří mají vyzrálejší chuťové buňky.

- Snadno se přidává do koktejlů, protože jeho chuť bude zamaskována přidanými příchutěmi.

- Jemná chuť a znatelná vůně.

- Lze kombinovat s ovocem nebo bezinkovým sirupem, aby se zamaskovala jeho jemná chuť.

- Obsahuje esenciální minerální látky i antokyany, které dále podporují zdraví srdce, očí a cév i silnější imunitní systém. 

 

Příprava gelu z Irského mechu:

Čerstvý Irský mech nejprve dobře properte a poté namočte v teplé vodě (ne v horké, aby byla zachována jeho raw kvalita) po dobu cca 12 hodin. 1-2x můžete vyměnit vodu a mech ještě proprat. Poté ho rozmixujte v mixéru s vodou podle požadované konzistence na hladkou želatinovou pastu. Nalijte do misky a poté uchovávejte v lednici. Můžete ho ale také jíst přímo.

Doporučené užívání: užívejte 2-4 lžičky želatinové pasty denně, můžete přidat do vody, smothie, nebo sníst jen tak.

Můžete užít i jako pleťovou masku: jedinečná maska z Irského mechu, která dokonale vypne, prokrví a vyživí vaší pleť. Naneste menší množství předem připravené želatiny z mechu na čistou a lehce navlhčenou pleť. Pokud máte pleť hodně unavenou, doporučujeme pár kapek citrónové šťávy smíchat s želatinou. Nechte chvíli působit a poté pleť omyjte.

Složení: 100% nesušený Irský mech, přirozeně konzervovaný mořskou solí, která na něm zůstává po vylovení z moře

Distributor: Ze stromu s.r.o.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.5.2023
Vše proběhlo v pořádku
0
MO Avatar autora | 3.5.2023
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu s Irským mechem, moc si toho vážíme. Od ostatních zákazníků máme také zprávy, že jim Irský mech na klouby a střeva velmi pomáhá. Ne každý je ochotný se o to podělit veřejně s ostatními. Moc děkujeme.
5
DM Avatar autora | 2.5.2023
Jsem vegetarián už 15 let a je znát absence jistých výživových složek, v mém případě hlavně kloubů. Po objevení tohoto produktu můžu spolehlivě říct, že je to jako bych si zajel do servisu. Klouby se naprosto uhladily, ztichly, nevrzají, nelupou, vřele doporučuju. Nejsem žádný dietolog a nikdy jsem se o tuto problematiku moc nezajímál. Irský mech chroustám nejraději jen namočený ve vodě. Žádné vaření, hezky nasekám do salátů, jako přílohu trochu zakápnu citrónem či octem, popř. když už se mi chce, nasekám to do vegan karbanátků a klouby jen mlaskají. Věřím, že né každý si to oblíbí syrové, třeba je to jen o síle myšlenky, ale aspoň jsem tak pro některé "karnivory" exot, se jim ty tvary irského mechu protiví, a já si tak libuju ve svém gastronomickém vege-zvěrstvu a dělá mi to dobře. Za zkoušku to stojí. Dobrou chuť, je to mňam.