Živé přírodní mýdlo s měsíčkem a kurkumou

Regenerační, velmi příjemné mýdlo s jemnou květinovou vůní, určené k vyhlazení, vypnutí a sjednocení barevného odstínu každého typu pleti. Obsažené složky podporují, udržují a znovuobnovují pružnost, jemnost a mladistvost pokožky. Doporučujeme používat v kombinaci s Živým pleťovým olejem dle typu pleti.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: 902
249 Kč 205,79 Kč bez DPH

Živé přírodní mýdlo s měsíčkem a kurkumou RAW

Regenerační, velmi příjemné mýdlo s jemnou květinovou vůní, určené k vyhlazení, vypnutí a sjednocení barevného odstínu každého typu pleti.

Obsažené složky podporují, udržují a znovuobnovují pružnost, jemnost a mladistvost pokožky. Doporučujeme používat v kombinaci s Živým pleťovým olejem dle typu pleti.

Vhodné na všechny typy pleti.

Voní po květinách a pryskyřici.

Výroba živých RAW mýdel

Všechna  mýdla vznikají speciální výrobní technologií nastavenou na 25-27°C. Jen tak se v nich v nejvyšším možném množství uchovají cenné látky z přírodních surovin použitých při jejich výrobě, pro zajištění maximální výživy a ochrany pleti. Vyrobený produkt tedy je tedy skutečně "živý", připravený předat ze sebe to nejcennější.

Celý proces výroby, od navážení surovin, přes jejich smísení v přesném poměru, samotné zmýdelnění, vylévání do forem, krájení a kontrolu doby zrání, až po ořezávání, ruční ražbu loga, konečné úpravy a balení, je 100% ruční manufaktura.

 

Složení :

Olivový, kokosový a certifikovaný palmový olej RSPO, za studena lisovaný ricínový, rakytníkový, šípkový a meruňkový olej, extrakt z měsíčku lékařského a mydlice lékařské, přírodní pryskyřice elemi a esenciální olej levandule lékařská, voda

Certifikovaný palmový olej RSPO zaručuje, že je tento olej z trvale udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí. Nejen že chrání faunu a flóru, ale podporuje místní výrobce a snižuje chudobu.

Hmotnost: 110g +- 10% odpar

Výrobce: Elema

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 14.5.2023
Zatím nemohu hodnotit,byl to dárek,ještě nebyl vyzkoušen.S dodáním a komunikací jsem spokojená.Mohu doporučit.