Živá magnéziová sůl z velkých hloubek 1L

Tato sůl byla objevena ve velkých hloubkách (více než 2000m pod zemí) při průzkumných vrtech v Ruské federaci. Její neobyčejné složení, hlavně s ohledem na množství hořčíku, ale i jiných minerálů, dává reálné předpoklady na lečení, jako podpůrný lečebný prostředek.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 1316
139 Kč 114,88 Kč bez DPH

Živá magnéziová sůl z velkých hloubek 1L (930g)

Tato sůl byla objevena ve velkých hloubkách ( více než 2000m pod zemí) při průzkumných vrtech v Ruské federaci. Její neobyčejné složení, hlavně s ohledem na množství hořčíku, ale i jiných minerálů, dává reálné předpoklady na lečení, jako podpůrný lečebný prostředek.

Doporučuje se při: kožních onemocnění ( psoriáza, chronické ekzémy, akné, ichtyóza, zánětlivé onemocnění kůže, revmatizmu a artritidě ( bechtěrevova choroba, osteoporóza), cévních a nervových problémech ( neurastie), podpora při klimakteriu, srdečně cevních onemocnění ( ateroskleróza, hypertonie), pomáhá léčit ženské pohlavní orgány ( záněty, hormonální poruchy), stomatologická onemocnění ( záněty dutiny ústní, paradentóza)

Působení na organismus: Optimální složení minerálů v této soli pomáhá buňkám zlepšit látkovou výměnu a přispívá k jejich regeneraci. Obsažené minerály odstraňují z pokožky škodliviny. Mají antialergický, dezinfekční a vysušující účinek. Dominantou je hořčík ( magnézium), který má nezastupitelnou úlohu. Reguluje srdeční činnost a svalové kontrakce, chrání nervy, je známý jako protistresový iont, pomáhá tělu využívat vitamíny C a E a zabraňuje ukládání vápníku v ledvinách a žlučníku.


Jak používat Živou sůl:

Typyckými příznaky nedostatku hořčíku jsou křeče v lýtkách a stehnech, tupá bolest hlavy, závratě a pokles koncentrace. V mnohých případech se přidává srdeční arytmie, žaludeční křeče, nevolnost. Pokud máte také kožní problémy, splňujete důvody pro urychlený přísun hořčíku.
Tuto sůl je možné používat ve formě koupele, nebo jako nasycený roztok.
Koupel: na jednu vanu vody (cca 60 litrů) přidáme 250g živé soli, teplota vody by měla být cca 38 stupňů
V případě že máte bolestivou pouze část těla udělejte si koncentrovanější roztok ( do 500g živé soli vlijte 2L vody) namočte do roztoku gázu a přiložte na postižené místo

Všeobecně se doporučuje užívat živou sůl ve formě koupele 1X týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: