Ze stromu Irský mech sluncem sušený bez soli RAW 500g

Tato mořská řasa je úplně vysušená a bez obsahu soli.

Každou dodávku Irského mechu testujeme v nezávislých laboratořích v České republice na těžké kovy. 

 

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 1783
749 Kč 668,75 Kč bez DPH

Sušený Irský mech bez soli - mořská řasa doplněk stravy

ŘASY MAJÍ POTENCIÁL OBNOVITELNÉHO ZDROJE: Zařaďte je do svého jídelníčku a podpořte obnovitelný zdroj výživy

 • Jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy
 • Jod přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Jod přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím

I

Zestromu.cz ručí za kvalitu:

 • Garantujeme mořský původ, ruční sběr a kvalitu našeho Irského mechu
 • Každou dodávku Irského mechu testujeme v nezávislých laboratořích v České republice na těžké kovy. 
 • Podporujeme trvale udržitelný způsob pěstování. Nová sklizeň pro rok 2024 byla ručně sklízena domorodci, kteří uctívají přírodu a zachovávají starodávné techniky sběru.

 • Náš irský mech pochází z čistého životního prostředí. Ověřujeme původ a provádíme laboratorní rozbory ke každé sklizni.

 • Naše provozovna i sklady jsou vybaveny zařízeními Somavedic, který funguje na principu řízeného uvolňování energie sestavy drahých kovů a broušených krystalů, které jsou buzeny nízkonapěťovým elektromagnetickým polem. Důsledkem čehož je vyzařování záporných iontů do prostoru. K  Vám se tak dostane skutečně kvalitní produkt.

 • Nabízíme největší výběr kvalitního irského mechu .Mořským řasám rozumíme.Věnujeme se jim více než 10 let.

 • Příznivá cena! Našim přáním je zpřístupnit irský mech široké veřejnosti.

 • vše balíme ručně

100% RAW jedinečný produkt

Šetrné pěstování irského mechu v moři je klíčovým faktorem pro zajištění kvality, čerstvosti a čistoty tohoto cenného mořského produktu.

 • Kvalita mořské řasy: Čisté vody Indonésie jsou základem pro vytvoření kvalitního produktu. Řasa roste v mořském prostředí, což jí umožňuje absorbovat minerály a živiny z okolí, což přispívá k její výživové hodnotě.
 • Čerstvost: Irský mech se pěstuje a sbírá v moři za šetrného zpracování. Tím se zajišťuje uchování jeho čerstvosti a zachování všech prospěšných látek.
 • Šetrné pěstování: Šetrné pěstování irského mechu zahrnuje použití ekologicky udržitelných praktik, které minimalizují negativní dopad na mořské prostředí. To zahrnuje dodržování přírodního růstu řasy, aby se minimalizovalo poškození mořských ekosystémů, a také ruční sklizeň, aby se zachovalo přirozené množství řasy v celém eko systému.
 • Čisté vody Indonésie: Vody Indonésie jsou známé svou čistotou a bohatstvím mořského života. Pěstování irského mechu v těchto vodách zajišťuje, že řasa roste ve zdravém a neporušeném prostředí, což má pozitivní vliv na její kvalitu a čistotu. 

Často kladené otázky 

K čemu je dobrý Irský mech?

Irský mořský mech s mořskou solí na povrchu je přírodním zdrojem jódu. Jod přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy. Jod přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Jod přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Jod přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím. Použitím irského mořského mechu jako kuchyňského pomocníka snadno obohatíte svůj jídelníček. Upozorňujeme, že v České republice nelze z právních důvodů propagovat zdravotní účinky potravin (včetně doplňků výživy). Požádejte o radu svého lékaře nebo alternativního praktického lékaře nebo si opatřete odbornou literaturu.

 

Odkud získáváte Irský mech?

Náš divoce rostoucí irský mech se dováží z čistých vod Indonésie, kde ho ručně sbírají domorodci dle tradičních historických postupů. Prodáváme pouze nejnovější sklizeň.

 

 

Jak uchovávat gel z mořského mechu?

Vaše nádoba na gel z mořského mechu by měla být uchovávána v chladu. 

 

Je váš mořský mech vypěstován v divočině nebo na farmě?

Náš mořský mech je 100% divoce rostoucí a není pěstován uměle.

 

Jak se konzumuje Irský mech?

Gel z mořského mechu můžete smíchat s jakýmkoli nápojem nebo jídlem, protože je bez chuti. Většina našich zákazníků miluje smíchání gelu s ranní kávou nebo smoothies. Kapsle můžete zapít trochou vody.

 

Který Irský mech je pro mě vhodný?

Zlatý Irský mech:

- Ideální pro první uživatele a pro ty, kteří jsou citliví na vůně a chutě.

- Nejsnadněji se přidává do kávy/čaje, ovesné kaše, polévek nebo se užívá přímo ze lžičky.

- Bez chuti a zápachu jako gel.

- Snadno se smíchá s ovocem nebo bezinkovým sirupem a vytvoří lahodný gel.

  

Fialový Irský mech:

- Ideální pro zkušené uživatele mořského mechu, kteří se chtějí vydat do hlubších vod. Také pro ty, kteří mají vyzrálejší chuťové buňky.

- Snadno se přidává do koktejlů, protože jeho chuť bude zamaskována přidanými příchutěmi.

- Jemná chuť a znatelná vůně.

- Lze kombinovat s ovocem nebo bezinkovým sirupem, aby se zamaskovala jeho jemná chuť. 

 

Příprava gelu z Irského mechu:

 

Irský mech propláchneme pod tekoucí vodou, poté namočíme na 30minut až na 12 hodin do teplé vody a opět propláchneme pod tekoucí vodou.

1) Takto připravenou řasu můžeme konzumovat přímo nebo přidat do mixéru ke smoothie, koktejlům a dalším nápojům.

2) Z Irského mechu také můžeme udělat rostlinnou alternativu k živočišné želatině: řasu dobře propláchneme a poté necháme 30 minut až několik hodin namočenou v teplé vodě. Poté znovu důkladně propláchneme. Dále vložte Irský mech do mixéru, přidejte trochu vody a rozmixujte na hladkou pastu. Pokud je pasta příliš tuhá přidejte trochu vody dle potřeby. Takto je řasa připravena k přímé konzumaci. Přidejte k zeleninovým aspikům, dezertům, jogurtům,chlebům, krekrům, kaším a jiným pokrmům

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy." Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti. Při citlivosti na jód, konzultujte užití se svým lékařem.

 

Doporučené dávkování:  10 g denně/ pro dospělé.

 

 Můžete užít i jako pleťovou masku: jedinečná maska z Irského mechu, která dokonale vypne, prokrví a vyživí vaší pleť. Naneste menší množství předem připravené želatiny z mechu na čistou a lehce navlhčenou pleť. Pokud máte pleť hodně unavenou, doporučujeme pár kapek citrónové šťávy smíchat s želatinou. Nechte chvíli působit a poté pleť omyjte.

 

Obsah aktivních látek :           na denní dávku (10g)      RHP%*

   Jód                                                      43mg                        28,7

 

*Referenční hodnota příjmu

 

 

Země původu: Indonésie / pěstováno mimo EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: