Přírodní sérum kyseliny hyaluronové 30g

Koncentrované sérum kyseliny hyaluronové - 100% přírodní čistý produkt pro intenzivní vyhlazení a vyplnění vrásek, výživu a hydrataci každého typu pleti, včetně té nejcitlivější. Bezpečný přípravek vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Bez parfémové složky. Obsah: 30g Baleno: skleněný flakón s pumpičkou

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: 923
590 Kč 487,60 Kč bez DPH

Přírodní sérum kyseliny hyaluronové 30g

 

Působení

Vysoce účinné, koncentrované gelové sérum kyseliny hyaluronové se silnými revitalizačními, hydratačními a posilujícími účinky. Proniká hluboko do kožních vrstev a dodává pleti pevnost, pružnost, eliminuje a zároveň vyplňuje vrásky. Nezanáší póry, čímž umožňuje pleti volně dýchat. Přípravek není parfémován a je vhodný pro každý typ pleti, včetně citlivé.
Co je kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je přirozeně se v přírodě vyskytující polysacharid složený ze stále se opakujících se disacharidových jednotek. Má jednoduchou molekulu a přesto vykazuje rozdílné vlastnosti podle její velikosti a prostorovému uspořádání. Kyselina hyaluronová je jedna z hlavních součástí mezi-buněčné hmoty. Je hlavní složkou pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Nachází v očním sklivci, kůži, v kloubech, chrupavkách, pupečníku a dalších živočišných tkáních. Má řadu významných biologických funkcí. Váže na sebe vodu a pomáhá zabraňovat prostupu virů a baktérií k buňce. Pomáhá likvidovat záněty v těle a volné kyslíkové radikály, příznivě ovlivňuje zdravý růst a vývoj buněk. Okolo 50 % kyseliny hyaluronové v těle se nachází v kožní tkáni. Kyselina hyaluronová je klíčovou složkou pro udržení mladistvé, vypnuté pleti a v boji proti známkám stárnutí, avšak s věkem se její množství v těle přirozeně snižuje.

Kyselina hyaluronová aplikovaná na pokožku okamžitě zvyšuje schopnost pokožky vázat vodu, posiluje pevnost a pružnost a podpoří tvorbu nových kolagenových a elastických vláken.

Schopností zadržovat vodu, má KH výrazné hydratační vlastnosti - zachytává a udržuje vodu v pokožce a kožní tkáni, přičemž funguje jako houba. Vytvoří rezervu vody ve škáře, aby zabránila vysychání pokožky, a zároveň udržuje rovnovážné množství vody v pokožce. Používáním kyseliny hyaluronové ve formě séra pomáháme pleti doplnit sníženou hladinu vody a zároveň stimulovat přirozenou syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce.

Naše sérum obsahuje optimální 2,5% ní koncentraci kyseliny hyaluronové, získané fermentací geneticky nemodifikované pšenice přirozenými kvasinkami. Není testováno na zvířatech a neobsahuje živočišné produkty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: