Živé přírodní mýdlo s levandulí

Velmi příjemné, sametově jemné živé přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou přispívá ke zjemnění, vyživení, hydrataci pleti a k uvolnění unavených svalů. Účinně podporuje regulaci mazotoku, pružnost a mladistvost pleti.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 901
249 Kč 205,79 Kč bez DPH

Živé přírodní mýdlo s levandulí RAW

Velmi příjemné, sametově jemné živé přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou přispívá ke zjemnění, vyživení, hydrataci pleti a k uvolnění unavených svalů. Účinně podporuje regulaci mazotoku, pružnost a mladistvost pleti.

Svými aromaterapeutickými účinky podporuje pocit radosti a něhy i zdravý spánek. V kombinaci s RAW pleťovým olejem na normální a smíšenou pleť, RAW pleťovým olejem na zralou pleť s opuncií či RAW noční hloubkovou výživou, budou blahodárné účinky obou přípravků umocněny.

Mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro normální a smíšenou. My ho doporučujeme zvláště budoucím i čerstvým maminkám, ale i ostatním ženám a dětem. Zkušenosti z praxe ukazují, že se těší velké oblibě i u mužů...

Výroba živých RAW mýdel

Všechna mýdla vznikají speciální výrobní technologií nastavenou na 25-27°C. Jen tak se v nich v nejvyšším možném množství uchovají cenné látky z přírodních surovin použitých při jejich výrobě, pro zajištění maximální výživy a ochrany pleti. Vyrobený produkt tedy je tedy skutečně "živý", připravený předat ze sebe to nejcennější.

Celý proces výroby, od navážení surovin, přes jejich smísení v přesném poměru, samotné zmýdelnění, vylévání do forem, krájení a kontrolu doby zrání, až po ořezávání, ruční ražbu loga, konečné úpravy a balení, je 100% ruční manufaktura.

Složení :

Olivový, kokosový, certifikovaný palmový RSPO olej, za studena lisovaný ricínový, makový a meruňkový olej, extrakt z meduňky lékařské, mydlice lékařské, levandule lékařské a břízy bělokoré, aromaolej levandule lékařská, přírodní oxidy křemíku)

Certifikovaný palmový olej RSPO zaručuje, že je tento olej z trvale udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí. Nejen že chrání faunu a flóru, ale podporuje místní výrobce a snižuje chudobu.

Hmotnost: 110g +- 10% odpar

 

Výrobce: Elema

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: