BIO VS konvenční produkty: Co je lepší pro vás a pro planetu?

BIO VS konvenční produkty: Co je lepší pro vás a pro planetu?

BIO produkty jsou stále oblíbenější. Lidé si více uvědomují, že je důležité konzumovat zdravé a udržitelné potraviny. Jaké jsou však rozdíly mezi BIO a konvenčními produkty? A proč jsou BIO produkty lepší?


Rozdíly mezi BIO a konvenčními produkty

Hlavním rozdílem mezi BIO a konvenčními produkty je způsob jejich pěstování a zpracování. BIO produkty se pěstují a zpracovávají bez použití chemických pesticidů, herbicidů, hnojiv a geneticky modifikovaných organismů (GMO). To znamená, že jsou zdravější pro vás i pro planetu.


BIO produkty jsou zdravější

Výzkumy ukazují, že BIO produkty mají vyšší obsah vitamínů, minerálů a antioxidantů než konvenční produkty. To je způsobeno tím, že BIO plodiny mají více živin z půdy a jsou méně ovlivněny pesticidy.

 

BIO produkty jsou šetrnější k životnímu prostředí


Chemické pesticidy a hnojiva kontaminují půdu, vodu a vzduch. BIO zemědělství je šetrnější k životnímu prostředí, protože tyto látky nepoužívá. Tyto látky obsažené v konvenčních produktech nejsou prospěšné pro naše zdraví a mohou mít vliv na různá onemocnění.

 

Zestromu.cz: Nejlepší BIO ovoce a ořechy


Mezi nejlepší BIO ovoce a ořechy na českém trhu patří naše produkty. Nabízíme vám široký výběr BIO ovoce a ořechů z celého světa. Ovoce a ořechy Zestromu.cz jsou pěstovány a sbírány v souladu s přísnými BIO standardy. V našem skladu používáme speciální stroj, který má pozitivní účinky na kvalitu ovoce a ořechů.Eliminiuje negativní vlivy elektromagentických polí, geobiologických zlomů a volných radikálů. Datle od Zestromu.cz jsou navíc skladovány v lednici, což zajišťuje jejich delší trvanlivost a lepší chuť. Všechny produkty od Zestromu.cz jsou baleny ručně, což zaručuje jejich čerstvost a kvalitu.

 

Závěr


Pokud chcete jíst zdravě a udržitelně, doporučujeme vám vyzkoušet BIO produkty od Zestromu.cz. Tyto produkty jsou kvalitní, čerstvé a jsou přírodním zlatem z celé planety.