Bolotovský balzám 500ml

Význam žaludečních a střevních šťáv v organizmu.

V současnosti se hodně mluví o kvalitě žaludečních šťáv. Málokdo však ví, jaké množství by tělo mělo vyprodukovat.

Člověk by měl v průběhu dne vyprodukovat asi 10 -12 litrů žaludečně střevních šťáv. Kapalná část těchto šťáv se filtruje z krve a prosakuje zpět do krve v dolní části střeva. Tato šťáva je nezbytná pro správné fungování organismu.

Nedostatek žaludečně střevních šťáv může vést k depresím, nervovým a duševním chorobám, poruchám trávení a fungování kardiovaskulárního systému, křečem hladkého svalstva, osteopororóze, autoimunitním chorobám…..

Skladem
Kód: 1772
549 Kč 477,39 Kč bez DPH
vyr 494 balsam bolotowa 500ml
Novinka

Bolotovský balzám 500ml

 

Pro správné trávení je potřebné adekvátně vysoká koncentrace kyseliny solné v žaludku, která výrazně ovlivňuje fungování celého organismu. Žaludečně střevní šťávy zlepšují kvalitu krve tím, že působí antisepticky a zabraňují přemnožení bakterií a plísní v organismu.

Výborným řešením na zlepšení tělesných funkcí je 200 – 300 roků známá Csarská vodka, kterou se podporovali při velkém hodování velkoruští cařic. Systematickým používáním Carskej vodky známe jako Bolotovům žaludeční balzám, stimuluje žaludek k produkci žaludečních šťáv s přiměřeným PH (0,9 – 3,0).

Proto se Csarská vodka užívá při mnohých problémech, které jsou spojeny s autoiminitními chorobami. Dá se užívat i preventivně.

 

Složení: Složení Csarské vodky se vyvíjelo desetiletí. V současnosti fungující čtyřsložková receptúra se skláda z kyseliny chlorovodíkové, sírové, vinného octu  a tablet nitroglycerínu je velmi neúplná.  Sám Bolotov po hodně letech přiznal a ve strých knihách carského Ruska zjistil, že složení se může výrazně lišit v závislosti od potřeb těla. Rozdíly spočívaly ve výběru vhodných bylin. Toto pravé složení má víc jak 20 složek, které kromě jiného obsahují aminokyseliny, zlatý vlas (callisia fragrans), extrakt z hroznů, a mnoho dalších bylin. Samotný proces výroby trvá několik týdnů.

 

Dávkování:

Pokud užíváme preventivně je to nejlepší 2x denně: ihned po ránu a před obědem 1 polévkovou lžici 10 ml. Při vážnějších problémech začínáme s 5ml s každým jídlem po dobu 7 dní. Potom zvýšíme na 10ml, taky s každým jídlem po dobu 10 dní. Na konci pijeme Csarskú vodku 4x denně , po ránu a s každým jídlem 10 -20 ml.

Můžete použít i při pálení žáhy a trávících problémech – 1 lžíce.

Bolotov doporučuje abychom poslouchali své tělo a vybrali si jestli nám vyhovuje pít Csarskú s jídlem, po jídle nebo před jídlem.

Pozor nekombinujte s léky obsahem inhibitory protonové pumpy !!!!!!

Výrobce: Hurtowia Natura go

Julisusza Ostrewy 2

Kalisz 62 - 800 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: